REKREATIVNO PLIVANJE

PONEDELJAK UTORAK SREDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDELJA
8-10h 8-10h 8-10h 8-10h 8-10h 8-09h 8-09h
13-16h 13-16h 13-16h 13-16h 13-16h
21-22h 21-22h 21-22h 21-22h 21-22h 21-22h 21-22h

AQUA FITNESS

 

PONEDELJAK UTORAK SREDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDELJA
10:15-11h 10:15-11h  11:15-12h 10:15-11h 110:15-11h / /
/ 11:15-12h / 11:15-12h 11:15-12h / /
/ 20:15-21h / 20:15-21h / 20:15 – 21h /

BEBI BUĆ

SREDA SUBOTA NEDELJA
10-10:45h 09-9:45h 09-9:45h
/ / 16:45:17:30h

FITNESS SALA

VREME PONEDELJAK UTORAK SREDA ČETVRTAK PETAK
16:00-17:00 Bushido 16:30 Bushido 16:30
17:00-18:00 Bushido Bushido
18:00-19:00 Bushido Karate Bushido Karate
19:00-20:00 Aikido Tekvondo Tekvondo Aikido
20:00-21:00 TBW TBW TBW
21:00-22:00 Boks Flow Yoga Boks Flow Yoga Boks

BAZEN

Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
ŠKOLA PLIVANJA
Početna Predškolska A
16:00 – 16:30 16:00 – 16:30
ŠKOLA PLIVANJA
Početna Predškolska B
16:00 – 16:30 16:00 – 16:30
ŠKOLA PLIVANJA
Početna Predškolska C
09:45 – 10:15 09:45 – 10:15
ŠKOLA PLIVANJA Srednja Predškolska A 16:30 – 17:15 16:30 – 17:15
ŠKOLA PLIVANJA
Srednja Predškolska B
16:30 – 17:15 16:30 – 17:15
ŠKOLA PLIVANJA
Srednja Predškolska C
10:15 – 11:00 10:15 – 11:00
ŠKOLA PLIVANJA
Napredna Predškolska A
17:15 – 18:00 17:15 – 18:00
ŠKOLA PLIVANJA
Napredna Predškolska B
17:15 – 18:00 17:15 – 18:00
ŠKOLA PLIVANJA
Napredna Predškolska C
11:00 – 11:45 11:00 – 11:45
ŠKOLA PLIVANJA
Napredna Predškolska C1
11:45 – 12:30 11:45 – 12:30
ŠKOLA PLIVANJA
Početna Školska A
18:00 – 18:45 18:00 – 18:45 18:00 – 18:45
ŠKOLA PLIVANJA
Početna Školska B
18:00 – 18:45 18:00 – 18:45
ŠKOLA PLIVANJA
Početna Školska C
12:30 – 13:15 12:30 – 13:15
ŠKOLA PLIVANJA
Srednja Školska A
18:45 – 19:30 18:45 – 19:30 18:45 – 19:30
ŠKOLA PLIVANJA
Srednja Školska B
18:45 – 19:30 18:45 – 19:30
ŠKOLA PLIVANJA
Srednja Školska C
13:15 – 14:00 13:15 – 14:00
ŠKOLA PLIVANJA
Napredna Školska A
19:30 – 20:15 19:30 – 20:15 19:30 – 20:15
ŠKOLA PLIVANJA
Napredna Školska A+
20:15 – 21:00 20:15 – 21:00 20:15 – 21:00
ŠKOLA PLIVANJA
Napredna Školska B
19:30 – 20:15 19:30 – 20:15
ŠKOLA PLIVANJA
Napredna Školska C
14:00 – 14:45 14:00 – 14:45
Bushido 17:45 – 18:30
Activity 11:15 – 12:00
Rođendani 18:30 – 19:30 18:30 – 19:30
Rođendani 18:30 – 19:30 18:30 – 19:30